Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 13
Sayı: 1704
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 12 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

12 Masters The Essential Mixes 

Sony Music Ekim ayında müzikseverleri “Essential Mixes” isimli yepyeni bir albüm serisiyle buluşturuyor!  Pop müziğin en önemli isimlerinin klasikleşen ve her biri hit olmuş şarkılarının geçmişte yayınlanan remiksleri ve daha önce yayınlanmamış yepyeni remiksleri tüm müzikseverler ve dans tutkunları için 12” Essential Mixes albümlerinde!

Sony Music etiketiyle yayınlanacak olan serinin ilk albümleri günümüzün pop idolleri Justin Timberlake, Kylie Minouge ve Avril Lavigne’den gelecek. Benzeri görülmemiş bu albümlerde DJ Tiesto, Basement Jaxx, Justice, Felix Da Housekat, Dirty Vegas ve Junkie XL gibi elektronik müziğin önde gelen isimlerinin remiksleri dikkat çekiyor!

“Justin Timberlake: Essential Mixes” albümünde; Justin Timberlake’in 2007 hiti “LoveStoned / I Think She Knows” şarkısının iki farklı remiksi yer alıyor. Albümdeki remikslerden ilki dünyaca ünlü DJ Tiesto ve diğeri ise indie remiks ustaları Justice imzası taşırken, diğer taraftan albümde house müziğin öncü isimlerinden Basement Jaxx’in “Like I Love You” remiksi dikkat çekiyor. Albümde ayrıca remiksleri ile “Sexy Back”, “Cry Me A River”, “What Goes Around ... Comes Around”, “My Love” gibi vazgeçilmez Justin Timberlake hitleri de remiksleri ile müzikseverleri bekliyor.

Sony Music etiketiyle yayınlanan seriden pop müziğin en önemli kadın vokallerinden biri olan Kylie Minogue’un enfes pop müzik stilini ortaya koyan “Kylie: Essential Mixes” albümünde house müziğinin en önemli DJ’lerinden Felix Da Housekat remiksi ile “Where Is The Feeling” şarkısı dikkat çekerken albümde ayrıca remiksleri ile “Confide In Me”, Breathe, Did It Again ve Too Far gibi Kylie Minougue şarkıları müzikseverleri bekliyor.

Seriden yayınlanan son albüm ise hit şarkı denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan pop yıldızı Avril Lavigne’in albümü! Albümde her biri gençlerin vazgeçilmezlerinden olan ‘Sk8er Boi’, ‘Girlfirend’ ve ‘When You’re Gone’ gibi Avril Lavigne şarkıları yer alıyor! Avril hayranlarının ve pop müzik tutkunlarının kaçırmaması gereken bu albümde Girlfriend şarkısı Junkie XL remiksi ile 6 şarkı ise akustik versiyonları ile yer alıyor.

Arşivinize benzeri bulunmayacak remiks albümleri eklemek ve yakın pop tarihini yeni nesillere aktarmak için bu albümler için geri sayım başladı. Ekim ayında Sony Music etiketiyle tüm müzik marketlerde!

AVRIL LAVIGNE
Cat No: 88697767872
Barcode No: 886977678721

1. Complicated
(The Matrix Mix)
2. Girlfriend
(Dr. Luke Mix)
3. Hot
(Wolfdeck Remix)
4. Sk8er Boi
(Acoustic Version)
5. My Happy Ending
(Acoustic Version)
6. Take Me Away
(Acoustic Version)
7. Nobody's Home
(Acoustic Version)
8. He Wasn't
(Acoustic Version)
9. When You're Gone
(Acoustic Version)
10. Girlfriend
(Junkie XL Mix)

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018