Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 49 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Yunanistan SILA'yı takipte ... - 21.12.2009Yaptığı besteler ve muhteşem yorumuyla çıktığı günden itibaren Türk pop müziğinde yepyeni bir çığır açan Sıla'nın "İmza" adını taşıyan ikinci albümünün çıkış şarkısı olan ve müzik marketlerdeki yerini aldığı ilk günden itibaren albüm satış listelerinin ve müzik listelerinin zirvesindeki yerini alan  "SEVİŞMEDEN UYUMAYALIM" şarkısının ünü Türkiye sınırlarını aştı...

KARŞI KIYI SILA'NIN ÇIKIŞ ŞARKILARINI ÇOK SEVDİ...

Yaklaşık 8 ay önce müzik severlerle buluşan  Söz: Sıla Gençoğlu , Müzik: Sıla Gençoğlu - Efe Bahadır imzası taşıyan  "Sevişmeden Uyumayalım" şarkısı 2009 yılının en çok dinlenen şarkılarından birisi oldu  ve daha albüm çıkmadan dijital platformlarda en çok indirilen şarkı unvanını aldı.

Beş ay önce de dünyaca ünlü klarnet virtüözü Vassilis Saleas Türkiye geldiğinde radyoda dinleyip çok beğendiği şarkının kime ait olduğunu araştırıp öğrendi ve Yunanistan Popstarı olan kardeşi Sarandis Saleas'ın bu şarkıyı okumasını çok istediğini belirtti. Bir kaç gün sonra Sıla ve Vassilis Saleas bir araya geldiğinde ise Sıla Gençoğlu'nun, Sıla isimli ilk albümünün çıkış şarkısı "DAN SONRA"dan sonra ikinci albümün çıkış şarkısı "SEVİŞMEDEN UYUMAYALIM" da Yunanistan'a transfer olmuş oldu.

Sarandis Saleas'ın EGO MEGALOSA NORIS isimli albümü müzik marketlerdeki yerini aldı ve "ISE" adıyla “Sevişmeden Uyumayalım” albümün A1 çıkış parçası olarak Yunanlı müzik severlerle buluştu.

NOT: Aşağıdaki linklerde Sarandis Saleas'ın albümüne ait bilgilerin bulunduğu linki , Tamta tarafında seslendirilen "Dan Sonra"nın Yunanca versiyonun klibinin yer aldığı linki bulabilirsiniz.

Sarandis Saleas albüm bilgileri
http://www.musical.gr/cddetails.php?gui_language=2&CD_code=5202846240137&cat=2

Tamta yorumuyla Dan Sonra’nın Greek versiyonu:
http://www.youtube.com/watch?v=2DMKKhHL6kQ
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019