Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 31 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, Başkentlileri usta sanatçıların unutulmaz eserleriyle buluşturacak. - 01.02.2010Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen "Ustalara saygı" konserinde Şef Kemal Günüç yönetimindeki Kent Orkestrası'na, solistler Tayfun Talipoğlu, Elif Tecer, Mustafa Demiroğlu ve Esra Şahin eşlik edecek.

Başkentlilerin ücretsiz olarak katılabileceği "Ustalara Saygı" konseri, Gençlik Parkı Konser Salonu'nda 1 Şubat Pazartesi günü (bugün) saat 19.30'da gerçekleşecek.

Yılda ortalama 70 konser veriyor

Ankara içi ve dışında yılda ortalama 70 konser veren Kent Orkestrası, evrensel değerlerdeki çok sesli müzik eserlerinin seslendirilmesi, Türk bestecilerin çok sesli yapıtların yurtiçinde ve dışında tanıtılmasına katkıda bulunmak, konserler ve turnelerle geniş kitlelere ulaşmak amacıyla kuruldu. Bütün bir yıla yayılan konser programının yanı sıra orkestra, çağdaş çok sesli müzik yapıtlarının pop ve jazz türünde özgün örneklerini de katıldığı yurtiçi ve dışı programlarda seslendiriliyor.

Kent Orkestrası, 2003 ve 2007 yılında Yunanistan, 2005 yılında Bulgaristan ve 2007 yılında Güney Kore'de düzenlenen uluslar arası festivallere katılıp Türkiye'yi temsil etti.

ANKA
 
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019