Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 40 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Cem Mansur'un Ulusal Gençlik Senfoni Orkestrası elemanlarına ve kamuoyuna açık mektubu - 20.12.2010Sevgili UGSO canlar,  


2007 yılında başlayan ve her yıl gelişerek devam eden orkestramızın pek yakında geçireceği kabuk, adres ve isim değişikliğiyle ilgili olarak sizleri bilgilendirmek istedim.

Sizlere en yüksek düzeyde bir eğitim ve mesleki özgüven kazandırma amacıyla kurduğumuz Gençlik Orkestrası, Türkiye’de gerçek bir ihtiyaçtı.

Bu projenin organizasyonu için kurmuş olduğumuz Gençlik Orkestraları Derneği’nden bugün istifa ettim.

Bugüne kadar yalnız sanatsal anlamda değil, konser bağlantıları ve finansal kaynakların sağlanması açısından da çok aktif rol oynadığımın, sanırım çoğunuz farkındasınız. Isim babası da olmama rağmen, “Ulusal Gençlik Senfoni Orkestrası”, ayrıldığım derneğe tescilli bir marka. Bu yüzden bu ismi de orada bırakmak zorundayım.

Orkestranın sağlıklı şekilde devamını garantiye  almamın ancak bu değişiklikle mümkün olabileceğine inandığım için, bu kadar büyük emek verdiğim bir projede bu adımı atıyorum.

Adı artık farklı olacak, ama orkestramız tüm destekçileri, eğitmen kadrosu ve uluslararası bağlantılarıyla hayattadır. Yakında, 2011 Yaz sezonunun seçme tarihleri, çalışma dönemleri ve konserleri duyurulacak. Bilmeniz gereken, duyurulacak herhangi bir UGSO seçme veya çalışmasının benimle ilgili olmadığı, ve ancak benim adımı gördüğünüz duyuruların, yıllardır geliştirmiş olduğumuz orkestramızın devamıyla ilgili olduğu.

Son dört yılda sizlerle çalışmak, bana müthiş bir keyif verdi. Önümüzdeki yıllarda daha birçok güzel konsere birlikte imza atacağımızı biliyor, hepinizi hasretle kucaklıyorum. Bana ulaşmak isteyenler, mansur.cem@gmail.com adresinden veya facebook’tan ulaşabilirler.

Sevgilerimle,

Cem Mansur
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019