Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 11 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

UNICEF İyi Niyet Elçisi Çocuklar için Piyanosu Başında - 03.06.2011Gülsin Onay, Kuzey Amerika turnesinde seslendirdiği ve kaydettiği müthiş resital programıyla İstanbul, İzmir ve Eskişehir’den sonra nihayet Ankara’da! UNICEF’in İyi Niyet Elçisi sanatçımız bu konserinde çocuklar yararına çalacak.

Gülsin Onay’ın son ABD ve Kanada turnesinde seslendirerek Sono Luminus firması için kaydetti
ği resital programı, Haydn’dan Saygun’a uzanan bir yelpazede Schumann’ın abidevi eserlerinden do minör Sonat ile Liszt’in insanı tam manasıyla alabora eden Dante Sonatı’nı da içeriyor. Kuzey Amerika’dan sonra bu çok beğenilen programı İstanbul, İzmir ve Eskişehir’de seslendiren ünlü virtuoz, nihayet Ankaralı müzikseverlerle de buluşturuyor.

7 Haziran Salı ak
şamı Bilkent Konser Salonu’nda gerçekleşecek resital UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin 60. yılını da kutlayacak. UNICEF İyi Niyet Elçisi Gülsin Onay, bu konserinde çocuklar yararına çalacak.

Gülsin Onay,
Şili’den Kanada’ya Amerika’yı, İspanya’dan Ukrayna’ya Avrupa’yı kat ettiği 2010-11 sezonunu bu konserle noktalarken, yaz festivalleri sezonunu açıyor. Dünyaca ünlü virtuozumuz Haziran’da İzmir Festivali ile başlayacağı yaz programında Yunanistan’ın Nafplion, Lüksemburg’un Wiltz, Fransa’nın Pic ve Almanya’nın ünlü Schleswig-Holstein Festivallerine konuk olacak; ayrıca sanat danışmanı olduğu Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’nde konserler ve ustalık sınıfları verecek. 
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019