Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 18 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

9. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali afiş yarışması - 16.11.2011Gümüşlük Kültür ve Sanat Derneği önümüzdeki yıl 9. kez yapılacak Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’nin tanıtımında kullanılacak afiş için bir yarışma başlattı. 

2004 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Gümü
şlük Klasik Müzik Festivali, 2012 yılında 9. kez sanatseverlerle buluşacak. Gümüşlük Kültür ve Sanat Derneği tarafından düzenlenen festival kapsamında başlatılan afiş yarışmasında ödüle layık görülen afiş tasarımı, 9 Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’nin tüm afiş, broşür, billbord ve görsel malzemelerinde de kullanılacak.

Gümü
şlük Kültür ve Sanat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Pekergin’den alınan bilgiye göre yarışmaya katılmak isteyen tasarımcılar eserlerini en geç 31 Ocak 2012 Salı günü saat 17.00’ye kadar posta yoluyla veya elden teslim edecekler. Her tasarımcının en fazla iki eserle katılabileceği afiş yarışmasının değerlendirilmesi, Şubat 2012’de seçici kurul tarafından yapılacak ve 29 Şubat 2012 Çarşamba günü çeşitli Medya kanallarıyla kamuoyuna duyurulacak.   

Uluslararası Gümü
şlük Klasik Müzik Festivali Sanat Yönetmeni Eren Levendoğlu’nun verdiği bilgiye göre 9. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali Afiş Tasarımı Yarışmasında ödüle layık görülen esere bin lira ödenecek. Katılımcılar festivalin resmi internet adresi www.gumuslukfestival.org  ‘da yer alan Yarışma Şartnamesi başğından detaylı bilgileri alabilecekler.    

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019