Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1709
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 15 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Kelly Clarkson’dan En İyiler Albümü ve Yeni Single “Catch My Breath”! - 25.10.2012Grammy ödüllü dünyaca ünlü pop yıldızı Kelly Clarkson, Kasım ayında “Greatest Hits – Chapter 1” adlı bir “en iyiler” albümü yayınlayacağını açıkladı! Clarkson’ın en sevilen şarkılarının yer alacağı bu albümde ayrıca 3 yeni şarkı da yer alacak. Kelly Clarkson ile Jason Halbert ve Eric Olson imzası taşıyan “Catch My Breath” adlı yeni şarkı ise 16 Ekim’de radyolardaki yerini alacak.

Kelly Clarkson albümüne ili
şkin düşüncelerini resmi internet sitesinde yazdığı notla da hayranlarıyla paylaştı. “American Idol’ı kazandığımdan bu yana 10 yıllık bir zaman dilimi geçti ve bu bana çok daha uzun bir zamanmış gibi geliyor. 19 yaşında bir genç olarak üzerimde çok büyük bir baskı vardı. Müzik sektöründe ve kariyerimde şimdiki yerime gelmem benim için zorlu ama bir o kadar da gurur verici oldu. Şimdi beni bu noktaya getiren ve destekleyen hayranlarıma, arkadaşlarıma ve aileme ithafen “Catch My Breath” şarkımı yazdım. (…) Kariyerimin ve hayatımın bir parçası olan herkese çok teşekkür ediyorum. Daha tutkulu ve eğlenceli bir on yıl dileğiyle!” 

Müzik dünyasına adımını attı
ğı 10 yıldan bu yana 5 stüdyo albümü yayınlayan Kelly Clarkson, (Thankful, Breakaway, My December, All I Ever Wanted, Stronger), Amerika’da 10 milyonun üzerindeki albüm satış rakamına ulaştı ve Billboard Hot 100 Single Listesi’nde ilk 10’da yer alan 10 single yayınlandı. 2 Grammy ödülü, 4 Amerikan Müzik Ödülü, 3 MTV Video Müzik Ödülü ve 12 Billboard Müzik Ödülü ile Kelly Clarkson başarısını kanıtlamış bir isim. Sanatçının son yayınlanan albümü “Stronger”, Billboard Top 200 listesine  2. sıradan giriş yapmış ve albümdeki “Mr. Know It All” ve “Stronger (What Doesn’t Kill You)” şarkıları da müzik listelerinin zirvesine yerleşmişti.

     

En iyiler albümü

Single
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018