Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1709
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 24 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Son, Pazar Resitalleri - 28.04.2007CEM DURUÖZ- RAUL JAURENA

29 Nisan

Gitar - Bandoneon
İkilisi

Erken ve yeni müzik alanında uzmanlaşan ve gerçekleştirdiği ilklerle pek çok başarıya imza atan Türk gitarist Cem Duruöz müzik dünyasının aranan sanatçılarından. Artists International Özel Ödülü'nü kazanan sanatçı, bu başarısı dolayısıyla 2004 yılında Carnegie Hall'da bir konser verdi. Fransız Barok stilini dünyada ilk defa solo gitara çevirip CD yapan Duruöz, Avrupa’da çok olumlu tepkiler aldı.

Uruguaylı bandoneoncu Raul Jaurena ise tango müziğinde aranan bir isim… İkili, tangolardan klasiklere, valslerden milongalara uzanan bir yolculuk yaşatacak.

AGE İnşaat ve Ticaret A.Ş.nin katkılarıyla gerçekleşecek konser Devlet Resim ve Heykel Müzesi Konser Salonu’nda saat 16.00’da

ARMAN RATİP,
piyano

29 Nisan

Piyanist-besteci Arman Ratip, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sanatçısıdır. İngiltere'de EMI şirketine kendi besteleri ve düzenlemelerden oluşan 2 albüm yapmış ve bu ülkede verdiği konserlerle üne kavuşmuştur. Müzik eleştirmenleri tarafından büyüleyici ve olağanüstü virtüözlerden biri olarak tanımlanan Arman Ratip' in müziği 4 kategoriye ayrılmaktadır: Avangard-''yeni müzik'' (uzay müziği ve 21. asrın müziği), avangard ve Türk cazı; Türk folk müziği düzenlemeleri; romantik müzik. Arman Ratip ayrıca doğaçlama ustası olarak da ün yapmıştır.

NCY Ltd. Sti’nin katkılarıyla katkılarıyla gerçekleşecek konser Devlet Resim ve Heykel Müzesi Konser Salonu’nda saat 19.00’da

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018