Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1710
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 30 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Esin İris, "Yine Mavi" albümünün ikinci konseriyle yeniden dinleyicilerle buluştu. - 06.11.2014Sözü ve müziği kendisine ait olan “Bu Gece” şarkısıyla müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan ve elde ettiği başarı grafiğiyle de kısa sürede büyük bir kitleye adını duyuran Esin İris, "Yine Mavi" albümünün ikinci konseriyle geçtiğimiz akşam yeniden dinleyicilerle buluştu.

 

Türk müziğinin renkli motifleri ile Türk pop müziğini sentezlediği ilk albümü "Yine Mavi” ile müzik dünyasına yepyeni bir tarz kazandıran Esin İris, 2 Ekim'de Jolly Joker İstanbul'da verdiği albüm tanıtım konserinin ardından gelen yoğun talep üzerine yeniden Jolly Joker İstanbul sahnesinde dinleyicilerle bir araya geldi. Son günlerin en sevilen şarkılarından “Bu Gece” ile sahneye çıkan Esin İris, konserinde “Yine Mavi” albümünün şarkılarının yanı sıra, sevilen yerli ve yabancı şarkıların cover versiyonlarıyla da kendisini dinlemeye gelenleri coşturdu.


Son dönemin en ba
şarılı çıkışını yakalayarak yeni neslin pop yıldızı olmaya adaylığını koyan Esin İris, eğlenceli performansı ve şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelen yüzlerce müziksevere keyifli saatler yaşattı. Esin İris, 16 Aralık Salı akşamı yeniden Jolly Joker sahnesinde dinleyicilerle buluşacak.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019