Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 13
Sayı: 1693
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 55 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

KTÜ Devlet Konservatuarı düzenlediği nitelikli etkinliklerini bir yenisine daha imzasını atıyor. - 04.03.2017Trabzon'un yetiştirdiği önemli değerlerden biri olan ve Karadeniz türkülerini hafızalarımıza nakşeden unutulmaz geleneksel müziğimizin çok önemli bir değeri ses sanatçısı Cemile Cevher Hanımefendiyi "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nde anmak için bir program düzenlendi.

Anma programı 8 Mart 2017 Çarşamba günü Saat: 16.00'da düzenlenen Panel ve Akşam saat: 20.00'de düzenlenen konser olmak üzere iki bölümden oluşuyor.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen anma etkinliğinin panel bölümüne konuyla ilgili konuşmacı olarak; TRT THM ve oyunları Merkez Müdürü Kubilay Dökmetaş, İTÜ Türk Musıkisi Devlet Konservatuarı öğretim üyesi Süleyman Şenel, TRT İstanbul Radyosu THM Korosu Emekli Şefi Tuncay İnan, TRT İstanbul Radyosu Sanatçısı İbrahim Can, Kemençe üstadı Osman Sözeri'nin oğlu Osman Sözeri, Kemençe üstadı Hasan Tunç'un oğlu Yılmaz Tunç katılıyor.

Program konser öncesi saat: 19.30'da düzenlenecek olan kokteyl ile devam ediyor.

Cemile Cevher'i anma programının saat: 20.00'de KTÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde TRT İstanbul Radyosu sanatçısı İbrahim Can ve TRT Ankara Radyosu Sanatçısı Özlem Üngör'ün solist olarak katılacağı konserde Şef Doç. Dr. Abdullah Akat, Yardımcı Şef Okt. Gürsel Tahmaz yer alıyorlar.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018