Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 13
Sayı: 1693
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Trabzon Viyola Festivali bugün sona erdi. - 07.04.2017Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nden Prof. Dr.  Ahmet Serkan Ece, Araştırma görevlisi Seda Eden, Balıkesir üniversitesi'nden Doç. Dr. Hakan Okay eğitmenliğinde Trabzon Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi Viyola öğretmeni Bilge Sungur koordinatörlüğüyle Ankara, Malatya, Ordu, Bolu, Trabzon Güzel Sanatlar Liseleri Viyola öğretmenleri ve öğrencilerinin katılımıyla 5 Nisan 2017 Çarşamba günü  saat 10:30 da başlayan ve Trabzon Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi bünyesinde ilk kez düzenlenen  viyola festivali bugün (7.4.2017) saat 14.00'de Trabzon Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi konser salonunda gerçekleştirilen konserle sona erdi.

Üç gün süreyle, viyola hocaları gözetiminde düzenlenen workshop ve atölye çalışmaları ile viyola öğrencilerinin eğtim çalışmalarına farklı bir boyutla devam edildi. Festivale katılan öğretmen ve öğrenciler program dahilinde, Trabzon'un popüler tarihi eserlerinden Sümela Manastırına bir gezi de düzenleyerek, festivalin bilgilendirme ve görgülendirme kısmı da tamamlanmış oldu.

7. Nisan.2017 Cuma günü Trabzon Akçaabat Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi konser salonunda saat:14.00'de gerçekleştirilen konserle birlikte festival sona erdi.

Fotoğraflar: Selda Yankın

                                        Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018