Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 13
Sayı: 1694
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 64 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Şarkılarıyla milyonları büyüleyen İrem Derici'nin ilk filmi sinemalarda... - 09.09.2017Şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden İrem Derici, televizyon sunuculuğunda da başarısını gösterdikten sonra sinemaya da adımını attı. İlk defa bir sinema filminde oynayan İrem Derici, Bekar Bekir isimli sinema filminde kendisi olarak kamera karşısına geçti.

 

İrem Derici yeteneğini şimdi de beyaz perdeye taşıyor. Yönetmenliğini Serdar Işık’ın  yaptığı ve çekimleri 4 ay önce tamamlanan Bekar Bekir isimli komedi filmi için gelen teklifi değerlendiren İrem Derici, senaryo gereği yine kendisi olarak kamera karşısına geçti. Bektaş Erdoğan tarafından canlandırılan Bekar Bekir'in gerçek aşkı bulma macerasında kılavuzluk eden İrem Derici, aşk şarkılarını söylemekteki başarısını sinema filminde de gösterecek.

 

Filminkonusu kısaca şöyle:

 

Bekir, annesiyle beraber yaşayan ve yılmadan, yorulmadan gerçek aşkı arayan müzmin bir bekardır. Tek gecelik ilişkilerle alakası olmayan Bekir, gerçek aşkı bulup evlenip ömür boyu mutlu olmak istemektedir. Ama aradığı aşkı bir türlü bulamamıştır. İnternet aşklarını da, görücü usulu evliliği de reddeder. Bekir aşkını kendi bulacaktır ama çevrelerinde bekar kız bile kalmamıştır. Onun bu haline üzülen mahalleli para toplayıp, evleneceği aşkını bulması için Bekir’i lüks ve havalı bir otele tatile yollar. İrem Derici de biraz kafa dinlemek ve paparazzilerden kaçmak aynı otele tatildedir. Bekar Bekir'le İrem'in karşılaşmalarından sonra gelişen olaylarla filmin komedi dozu iyice artar. Dillerden düşmeyen aşk şarkılarının sanatçısı İrem Derici aşk ve mutluluk konusunda Bekir'e yardımcı olur.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018