Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 12
Sayı: 1677
2016 yılının müzik olayı sizce hangisidir?

Ozan, besteci ve müzisyen Bob Dylan'ın Nobel Edebiyat Ödülü'nü kazanması!
Kanserle mücadale eden Fatih Erkoç'un, hastalığının ilerlemiş olmasına rağmen konserlerine devam etmesi!
Fazıl Say'ın Beethoven Akademi Ödülü'nü kazanması
Kanadalı yazar, ozan, söz yazarı ve müzisyen Leonard Cohen'in vefat etmesi
Taylor Swift'in Grammy Ödülü'nü kazanması
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın Devlet Çoksesli Korosu'nun provasını İzlemesi
DOB'nin 2016 yılında da sürekli Türk müzikal ve operalarına repertuarında çokça yer vermesi!

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 19 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Şarkılarıyla milyonları büyüleyen İrem Derici'nin ilk filmi sinemalarda... - 09.09.2017Şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden İrem Derici, televizyon sunuculuğunda da başarısını gösterdikten sonra sinemaya da adımını attı. İlk defa bir sinema filminde oynayan İrem Derici, Bekar Bekir isimli sinema filminde kendisi olarak kamera karşısına geçti.

 

İrem Derici yeteneğini şimdi de beyaz perdeye taşıyor. Yönetmenliğini Serdar Işık’ın  yaptığı ve çekimleri 4 ay önce tamamlanan Bekar Bekir isimli komedi filmi için gelen teklifi değerlendiren İrem Derici, senaryo gereği yine kendisi olarak kamera karşısına geçti. Bektaş Erdoğan tarafından canlandırılan Bekar Bekir'in gerçek aşkı bulma macerasında kılavuzluk eden İrem Derici, aşk şarkılarını söylemekteki başarısını sinema filminde de gösterecek.

 

Filminkonusu kısaca şöyle:

 

Bekir, annesiyle beraber yaşayan ve yılmadan, yorulmadan gerçek aşkı arayan müzmin bir bekardır. Tek gecelik ilişkilerle alakası olmayan Bekir, gerçek aşkı bulup evlenip ömür boyu mutlu olmak istemektedir. Ama aradığı aşkı bir türlü bulamamıştır. İnternet aşklarını da, görücü usulu evliliği de reddeder. Bekir aşkını kendi bulacaktır ama çevrelerinde bekar kız bile kalmamıştır. Onun bu haline üzülen mahalleli para toplayıp, evleneceği aşkını bulması için Bekir’i lüks ve havalı bir otele tatile yollar. İrem Derici de biraz kafa dinlemek ve paparazzilerden kaçmak aynı otele tatildedir. Bekar Bekir'le İrem'in karşılaşmalarından sonra gelişen olaylarla filmin komedi dozu iyice artar. Dillerden düşmeyen aşk şarkılarının sanatçısı İrem Derici aşk ve mutluluk konusunda Bekir'e yardımcı olur.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2017