Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 13
Sayı: 1701
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 17 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Şarkıcı Suavi'nin öldüğü yolunda, dün gece twitter'da yayılan haber üzerine, Suavi'nin eşi Gönül Yılman Saygan, o anlarda yaşadığı trajediyi twitter'da anlattı. - 04.10.2017Twitter trolü diye adlandırılan zevzek gurubunun twitter aracılığı ile şarkıcı Suavi'nin öldüğü ve cenazesinin morga kaldırıldığı yolundaki haber twitter'da yayılınca, bu olaydan haberi olmayan ve sosyal medyayı sık kullanmayan eşi Gönül Yılman Saygan, eşi Suavi'nin öldüğü hebirini alınca zor anlar yaşadığını twitter'da anlattı.

 

Kalp hastası olduğunu ve kalbinde rtim bozukluğu bulunduğunu anlatan Saygan, yaşadığı haberini almasaydım ölürdüm diye twtter üzerinden açıklama yaptı.

 

Sosyal medya üzerinden yapılan bu tür sorumsuzluklar, kişilerin yakınlarını ne kadar zor durumda bıraktığı ve telafisi mümkün olamayacak ciddi sorunlar doğurabileceği, bu olayda da kesin bir biçimde ortaya konuldu.

 

Şarkıcı Suavi'nin eşi Gönül Yılman Saygan'ın Suavi'nin öldüğü yolundaki haberi alınca twitter'de paylaştıkları şöyle:

 

Gönül Yılman Saygan‏ @momandsuada  

Ben de kalp sorunu var kimse bilmez. 5 dk içinde Suavi beni aramasaydı ölürdüm. Benim 5 yaşında bir kızım var.Lütfen yapmayın olur mu lütfen

 

Gönül Yılman Saygan‏ @momandsuada  

Tüm bunlar 5 dk sürdü. Suavi'ye ulaşamadıkça kalp ritmim bozuldu ve kesin öldüğüne inandım. Keşke yapmasanız böyle şeyler.

 

Gönül Yılman Saygan‏ @momandsuada  

Gelsin evde kızımla kalsın diye.ilk oğluna mı kız kardeşine mi haber versem diye düşündüm ve sonra acaba kaza mı saldırı mı diye merak ettim

 

Gönül Yılman Saygan‏ @momandsuada  

Siz bunu yapınca şöyle şeyler oldu. Haberi alınca aşağı indim 1 dk içinde üstümü değiştirdim ölüsünü almaya gitmek için arkadaşımı aradım

 

Gönül Yılman Saygan‏ @momandsuada  

Twitter sayesinde 3 kere dul kaldım. Gençler daha yaratıcı olun. Misal o "aşırı yüksek bütçeli Suavi taklidi"nin üstüne çıkın.

 

Gönül Yılman Saygan‏ @momandsuada 

Arkadaşlar Suavi'nin öldüğü haberi doğru değil. Şu an oldukça sağlıklı ve kızımızla beraber çok uzun yıllarımız olacak düşmana inat.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018