Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 13
Sayı: 1701
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 11 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Pop müziğin en sevilen gruplarından Fifth Harmony, kendi adını taşıyan 3. stüdyo albümünü yayınladı! - 06.10.2017Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Miami çıkışlı grubun yepyeni albümü "Fifth Harmony" büyük yankı uyandırdı. Grubun hayranları tarafından bir süredir merakla beklenen 10 şarkılık albüm, yayınlandığı günden itibaren 50'den fazla ülkenin iTunes listelerinde 1 numaraya yükseldi.

 

2012'de X Factor yarışmasında bir araya gelen ve ilk olarak bu yarışmadaki başarısıyla adını duyuran Fifth Harmony'nin yeni albümünden yayınlanan ilk single, Gucci Mane'in kendilerine eşlik ettiği "Down" olmuştu. "Down", kısa süre içerisinde hem iTunes'ta hem de radyolarda şimdiye kadarki en başarılı Fifth Harmony şarkılarından biri konumuna geldi. Gruba "En İyi Pop Video Klibi" dalında bir de MTV Video Music ödülü kazandıran "Down" dışında, albümden öne çıkan diğer şarkılar, prodüktörlüğünü Skrillex'in üstlendiği "Angel" ve yine video klibiyle büyük beğeni toplayan "He Like That" olarak gösteriliyor.

 

 Rolling Stone ve USA Today gibi önde gelen mecralar tarafından en enerjik, tutkulu, uyumlu ve hayranlık uyandıran Fifth Harmony projesi olarak nitelendirilen "Fifth Harmony" albümü, aynı zamanda grubun yeni dönemde neler yapabileceğinin de önemli bir işareti olarak değerlendirildi.

 

Ally Brooke, Normani Kordei, Lauren Jauregui ve Dinah Jane'den oluşan Fifth Harmony, durdurulamayan başarılarına şimdiden American Music, MTV Video Music (x3), MTV Europe Music (x3), iHeartRadio Music (x4), People's Choice (x2), Kid's Choice (x4), Radio Disney Music (x8) ve Teen Choice (x10) ödüllerini de eklemiş durumda bulunuyor. 

 

Fifth Harmony - Down ft. Gucci Mane

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018