Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 13
Sayı: 1707
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 19 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Pop müziğin yükselen yıldızı Camila Cabello - 27.10.2017Televizyon düşkünü ve asosyal Karla (Camila Cabello) karakterinin "telenovela" (Latin TV melodramı) esintili eğlenceli hikayesinin anlatıldığı sürükleyici video klip, izleyicilere de hayatlarını yaşamaları ve hayallerinin peşinden koşmaları telkininde bulunuyor. Havana'da bir barda geçen sekansta Camila'ya Atlanta çıkışlı hip-hop sanatçısı Young Thug da eşlik ediyor.

 

Daha önce "Kendrick Lamar – HUMBLE.", "Rihanna – Where Have You Been", "Katy Perry – Firework", "Britney Spears – Radar", "Missy Elliot – Work It", "Shakira – Objection" ve "Jennifer Lopez – I'm Real"ın da aralarında bulunduğu 200'den fazla video klip çeken ve bu çalışmalarıyla sayısız ödül kazanan Dave Meyers'ın yönetmen koltuğuna oturduğu "Havana" video klibi, yayınlanmasının ardından YouTube'da 1 gün içerisinde 15 milyona yakın izlendi.

 

Geçtiğimiz günlerde Spotify'da 200 milyon dinlenmeyi aşan ve güncel olarak Spotify dünya sıralamasında 2 numarada bulunan "Havana", 31 ülkenin listelerinde ilk 10 single arasında yer alıyor. iTunes'ta ise, aralarında İngiltere'nin de bulunduğu 38 ülkede listelerin zirvesine yerleşirken 88 ülkede kendine ilk 10'da yer buldu.

 

Dünya çapında bir hit'e dönüşen "Havana" şarkısının ardından gelen bu büyüleyici video klip ile birlikte, Camila'nın önümüzdeki aylarda Sony Music etiketiyle yayımlanacak olan ilk solo stüdyo albümü için merak ve heyecan da katlanarak arttı.

 

Camila Cabello'nun hit şarkısı "Havana" ve video klibi şimdi tüm dijital platformlarda!

 

Camila Cabello - Havana ft. Young Thug

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018