Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 70 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Balıkesir Türk Musıkisi Korosu sempozyum çerçevesinde Avlu Kongre Merkezinde bir konser verdi. - 28.10.2017Dün başlayan Balıkesir 2. Türk Müziği Sempozyumu çerçevesinde, Sıtkı Sahil yönetimindeki Balıkesir Türk Musıkisi Korosu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni hizmete açılan Avlu Kongre Merkezi salonunda dün gece bir konser verdi.

 

Balıkesir Büşükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un yanı sıra sempozyuma katılan ülkenin dört bir yanından gelmiş olan katılımcıların ve davettlilerin tamamen doldurduğu bir salonda gerçekleşen konser iki buçuk saat sürdü.

 

Saat: 20.00'de Balıkesir Türk Musıkisi Korosu Derneği Başkanı Levent Tellioğlu, yaptığı konuşmasında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'a Balıkesir'e böyle önemli bir kongre merkezini kazandırdığı ve korolarına ilk kez bir konser verme imkanı sağladığı için başkan Ahmet Edip Uğur'a teekkür etti. 

 

Derya Sahil Eoğlu'nun sunduğu program solo ve koro eserlerinden oluştu. Sırasıyla, Oğuzhan Kargun, Levent Güler, Güay Etçioğlu, Yusuf Dede, Hasan Süyükoz, Kübra Bağlan, Gülseren Yiğit, Atik Sahil, İ Hakkı Gerçek veDerya Sahil Eroğlu'nun solist olarak yer aldığı konserde koro tarafından birbirinden değerli eserler icra edildi.

 

Konserin finalinde bir konuşma yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, koro şef Sıtkı Sahil'in şahsında koroyu tebrik ederken, böyle önemli bir tesisi Balıkesir'e kazandırdığı için mutlu olduğunu belirtti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019