Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 35 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Trabzon'un Akçaabat Belediyesi Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği koro şefleri görevlerinden alındılar. - 04.11.2017Akçaabat Belediyesi TSM Koro Şefi Salih Kazancıoğlu İle THM Koro Şefi Serdar Pul'un korolardaki şeflik görevlerine beklenmedik bir şekilde son verildi. 

 

Akçaabat'ta yayın yapan  akcaabatinsesi.com internet gazetesinin haberine göre,  görevlerine son verilen Akçaabat Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu  Şefi Salih Kazancıoğlu ile Akçaabat Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Şefi Serdar Pul'un siyasi baskılar nedeniyle görevlerinden alındıkları iddia edildi.

 

Akçaabat Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde,1996 yılında Şef Salih Kazancıoğlu yönetiminde kurulan TSM Korosu ve 2000 yılında Şef Serdar Pul yönetiminde kurulan THM koroları Trabzon'un Akçaabat ilçesi başta olmak üzere bölgenin bir çok ilinde çok sayıda konser vermişti. 

 

Akçaabat Belediyesi TSM Ve THM Korolarının 2017-2018 sanat sezonunda yeniden konser vermeleri beklenirken, yeni sezon için hazırladıkları konserler gerekçe göstermeden iptal edilmişti. 

 

Akçaabat Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosunu 22 yıldan bu yana yöneten Şef Salih Kazancıoğlu ve Akçaabat Belediye Türk Halk Müziği Korosu'nu 17 yıldan bu yana yöneten Şef Serdar Pul hiç bir gerekçe gösterilmeden görevlerinden alındılar.

 

Bunun üzerine her iki koronun mensupları da duruma tepki göstererek korolardaki görevlerini bıraktıkları belirttiler.

Fotoğraf: Solda TSM Koro Şefi Salih Kazancıoğlu, sağda THM Koro Şefi Serdar Pul

 

akcaabatinsesi.com

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019