Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 59 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Yıkıma terk edilen Atatürk Kültür Merkezi'nin içler acısı hali... - 05.11.2017Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un önümüzdeki günlerde projesini AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağını söylediği Atatürk Kültür Merkezi sessiz bekleyişini sürdürüyor.

 

2008 yılından bu yana kapalı olan bina, o tarihten bu yana hiç bir bakım görmediği için yılların yorgunluğunu üzerinde taşıdığı görülüyor. Yaklaşık 10 yıldır kapalı tutularak adeta kaderine terk edilen Atatürk Kültür Merkezi yerine yeni yapılacak olan projenin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

 

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş geçtiğimiz günlerde, AKM yerine yapılacak projenin çok yakında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağı söylemişti.

 

Yıllardır boş duran Atatük Kültür Merkezi yıllar süren bakımsızlığın ardından şu anda korku filmlerindeki binaları andırıyor .Binanın özelikle arka kısımlarında ve çatısında hasarlar oluştuğu görülürken, pek çok bölümü kuşlara yuva olmuş durumda.

 

Binanın önümüzde yaşanan süreçte yıkılarak yerine opera binası yapılması bekleniyor. 

     Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019