Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 60 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Gazetemiz tarafından geleneksel olarak düzenlenen Mavi Nota Müzik Ödülleri (2016) Trabzon’un Akçaabat ilçesinde düzenlenecek bir törenle sahiplerine takdim ediliyor. - 13.12.201724. Mavi Nota Müzik Ödülleri (2016) Karadeniz Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nın himayesinde, Akçaabat Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen tören ile 18 Aralık 2017 Pazartesi  günü saat: 19.00’da Akçaabat Erol Günaydın Kültür Merkezi’nde sahiplerine takdim edilecek.

Trabzon KTÜ Devlet Konservatuarı ö
ğretim üyeleri Eylem A. Derçin ve Merve E. Küçükaksoy ile müzik öğretmeni İpek Ede, gazetemizin imtiyaz sahibi ve editörü Müfit Semih Baylan’dan oluşan seçiciler kurulunun ödül şartnamesi çerçevesinde yaptıkları seçmeden sonra internet üzerinden halka açık oylamayla belirlenen 24. Mavi Nota Müzik Ödülü, 2016 yılı için Geleneksel Türk Sanat Müziği (GTSM) albümleri içinden seçilmiş ve İstanbul Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Sanatçısı Münip Utandı’nın “Eski Şarkılar” albümü 2016 yılının en iyi albümü ödülünü alırken, Geleneksel Türk Müziğine hizmet ve katkılarından dolayı TRT İstanbul Radyosu emekli Türk Sanat Müziği (TSM) Sanatçısı Meral Uğurlu Seçiciler Kurulu Özel Ödülü’nü kazanmışlardır.

De
ğerli sanatçılarımızın katılacağı törenle ödülleri kendilerine takdim edilirken, sanatçı Münip Utandı bir mini konserle ödül törenini taçlandıracaktır. Konserde sanatçımıza KTÜ Devlet Konservatuarı öğretim üyelerinden oluşan saz ekibi eşlik edecektir.

Ödül töreninden önce Akçaabat Belediyesi Erol Günaydın Kültür Merkezi fuayesinde Mavi Nota e-Müzik Gazetesi tarafından geride kalan 24 yıl içinde Mavi Nota Müzik Ödüllerini kazanan sanatçıların foto
ğraflarından oluşan bir de sergi açılacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019