Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 41 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Trabzon Liselerinden Yetişenler Derneği Türk Sanat Müziği Korosu 2018 yılını ‘’Yeni Yıl Konseri"yle açtı. - 08.01.2018Trabzon’un köklü sivil toplum örgütlerindenTrabzon Liselerinden Yetişenler Derneği (TLYD), 2017-2018 sanat sezonunun ilk konserini, ‘Yeni Yıl Konseri’ adıyla 7 Ocak 2018 Pazar günü akşamı Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde Saat: 19.00’da salonu dolduran geniş bir dinleyici topluluğu önünde gerçekleştirdi.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un e
şi Şengül Yavuz’un da dinleyiciler arasında bulunduğu konserde, Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü öğretim görevlilerinden Şef Özdemir Hafızoğlu’nun yönetimindeki TLYD Türk Sanat Müziği Korosu güzel bir repertuarla dinleyici karşısında yeraldı.

İki bölüm halinde düzenlenen ve Akçaabat AGSL Edebiyat öğretmeni Yasemin Uzun’un sunduğu konserin ilk bölümünde Hicazkar, ikinci bölümde ise Acemkürdi makamında eserler seslendirildi. Koronun seslendirdiği Türk Müziğinin nadide eserleri ile,  sazların geçiş taksimi ve solistlerin solo şarkılarıyla devam eden konser kubbede hoş bir sada bıraktı.

Foto
ğraflar: Sosyal medyadan alınmıştır.

     

Şef Özdemir Hafızoğlu


     Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019