Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 42 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ludus Ensemble Mozart, Weber ve Franck ile örülü programıyla dinleyicilerini klasik müzikte bir başka zaman yolculuğuna çıkaracak. - 08.03.20182013 yılında Piyano Trio (piyano-keman-viyolonsel) ve kornodan oluşan Ludus Ensemble,  yıllar içerisinde diğer enstrümanlar ile zenginleşti.

Türkiye’de bir ilki gerçekle
ştirerek Hamburg’da oda müziği eğitimi alan Ludus Ensemble çekirdeğini oluşturan piyano trionun (keman-viyolonsel-piyano) hedefi,  diğer enstrümanları da barındıran oda müziği topluluğu" olmaktı. Hedeflerine sağlam adımlar ile ilerleyen, klasik müzikte yeni kavramlar ortaya koyan renkli konser programları ile dinleyicilere ulaşan Ludus Ensemble, bugün  ülkenin önde gelen müzisyenlerinin  buluştuğu bir müzik platformu.  Banu Selin Asan (keman) , Eylül Umay Taş (keman), Yılmaz Bişer (viyolonsel) , Göknil Genç (viyola), Barış Yalçınkaya (klarnet), Elif Gökçe Tuğrul (piyano).

Ludus Ensemble 10 Mart Cumartesi ak
şamı saat 20’de Yeldeğirmeni Sanat’ta harika bir programla dinleyicilerini klasik müzikte bir başka zaman yolculuğuna çıkaracak. Ludus Ensemble üç farklı düzende yer alacağı konserinde, Mozart’ın dramatik KV 478 sol minör piyanolu dörtlüsü, Weber’in lirik op.34 klarnetli  beşlisi ve Franck’ın tutku dolu fa minör piyanolu beşlisini seslendirecek.

Ludus Ensemble  10 Mart Yeldeğirmeni Sanat’ta

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019