Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 43 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Klasik müziğin farklı alanlarından üstün yetenekli kadın müzisyenlere destek olmayı amaçlayan ‘Yarının Kadın Yıldızları’ projesinin bu yılki onur konuğu İdil Biret. - 09.03.2018İstanbul Müzik Festivali  46’ncı yılında geleceğin kadın müzisyenlerini desteklemek amacıyla yeni bir projeye imza atıyor. ‘Yarının Kadın Yıldızları’, TSKB (Türkiye Sınai Kalkınma Bankası) işbirliği ve konser dinleyicilerinin katkılarıyla üstün yetenekli müzisyenlerin çalgı, şan ve şeflik branşlarında uluslararası arenadaki kariyerlerinin ilerlemesine destek olacak.

Seçici Kurul tarafından deste
ğe değer bulunan adaylar, Türkiye’nin ilk ‘harika çocuğu’ İdil Biret’le birlikte 28 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da gerçekleştirilecek Yarının Kadın Yıldızları konserinde dinleyicilerle buluşacak. Konserin bilet geliri de projeye önemli bir kaynak sağlayacak. Projenin destekçileri arasında yer almak ve umut dolu bu konserin unutulmaz anlarına tanıklık etmek isteyenler için konser bilet fiyatları 500, 250, 150, 75 ve 30 (öğrenci) TL olarak değişiyor. Genç kadın müzisyenler, destek fonuna başvurularını 22 Mart Perşembe gününe kadar destekbasvuru@iksv.org adresinden yapabilir. Biletler, Biletix satış kanalları ve İKSV ana gişeden temin edilebilir.

K
İMLER KATILABİLİR

Yarının Kadın Yıldızları: Genç Kadın Müzisyenler Destek Fonu’na lisans veya lisansüstü seviyesinde yurtdı
şında bir müzik okulundan kabul alan, yurtdışında müzik eğitimini sürdüren ya da kariyer gelişimine olumlu katkıda bulunacak ustalık sınıfı, orkestra seçmesi, uluslararası yarışma gibi etkinliklere katılım veya çalgı alımı için desteğe ihtiyaç duyan kadın müzisyenler başvurabilecek.

Ayrıntılı bilgi: muzik.iksv.org

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019