Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1720
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 42 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Müzik Akademisi bugün düzenlenen bir törenle açıldı. - 23.04.2018Karadeniz Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı önderliği Trabzon Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle yapılan anlaşmalar sonucu, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin de onay vermesi sonucu kurulan Trabzon Büyükşehir Belediyesi Müzik Akademisi bugün 23 Nisan 2018 Pazartesi günü Saat: 14.00’de, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müdürü Doç. Dr. Abdullah Akat  ile konservatuarın öğretim üyelerinin ve davetlilerin katılımıyla açıldı.

Kasım 2017 ayında Trabzon Hamamizade
İhsan Bey Kültür Merkezi’nde KTÜ Devlet Konservatuarı Müdürü Doç. Dr. Abdullah Akat’ın başkanlığında düzenlenen, ilimizdeki müzik öğretmenleri, akademisyenler ve konuyla ilgili kişilerin katıldığı çalıştayda fikir aliş verişinde bulunularak Müzik Akadamesi’nin açılışı için adım atılmış ve daha sonra İTÜ TMDK’nın yaptığı çeşitli anlaşmalarla oluşturulmuş kurumlar örnek alınarak Trabzon Büyükşehir Belediyesi Müzik Akademisi’nin kuruluş aşaması devam ettirilmiştir.

Trabzon Erzurum Caddesi’nde Trabzon Büyük
şehir Belediyesi’ne ait ve önceden Trabzon Kültürevi olarak kullanılan asırlık bir taş binada kuruluşuna karar verilen Trabzon Büyükşehir Belediyesi Müzik Akademisi, öncelikle altı yaşından itibaren yetenekli tüm çocuk ve gençleri doğru bir eğitimle müziğe kazandırmayı amaçlamaktadır.  Nazari eğitimle birlikte enstrüman ve şan eğitimi de verilecek olan Müzik Akadamesinde,yetenek sınavı ile akademiye alınacak öğrencilerin eğitim süresince mesleğin uzmanı öğretmenler eliyle eğitime tabi tutulup klasik müzik eğitiminin kuralları içinde yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Trabzon Büyük
şehir Belediyesi Müzik Akademisi yetenek sınavları yakın bir gelecekte ilan edilecek ve sınav takvimi açıklanacaktır.

                    Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019