Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1720
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 44 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Trabzon Yomra Fen Lisesi başarılarına yenilerini katmaya devam ediyor. - 24.04.2018Trabzon KTÜ Atatürk Kültür Merkezi Hasan Saka Salonu’nda 9 Nisan 2018 akşamı Yomra Fen Lisesi tarafından gerçekleştirilen "80'ler, 90'lar Nostalji Gecesi" dinleyicileri büyüledi.

Okulun müzik ögretmeni Ay
şe Tunç Akın şefliğinde hazırlanan etkinlikte ögrencilerin yanı sıra ögretmenlerin de bulunduğu kalabalık  bir koro ve okulun orkestrası (TYFL orkestra) tarafından gerek söylenen şarkılar gerek o döneme uygun kostümler izleyici ve dinleyicileri o yıllara geri götürdü. O döneme ait diziler, tv programları, gelenekler, popüler alışkanlıkların da videolar ve fotoğraflarla sunulduğu gecede herkes kendinden birşeyler bularak duygulandı. İkibine yakın dinleyicinin huzurunda gerçekleşen konser Trabzon'un sanata, müziğe olan sevgisini ve ihtiyacını bir kez daha somut bir şekilde ortaya koyarken, bir fen lisesinin böylesi sanatsal etkinlikleri sergilemesi herkesi şaşırtmış, eğitimin bir bütün olduğu gerçeğini de göstermiş oldu. Ögretmen ve ögrencilerini kutluyoruz.

Trabzon Yomra Fen Lisesi’nin 29 yıllık tarihinde ilk kez okul orkestrasını kuran ve ilk kez ö
ğretmen ve öğrencilerin katılımıyla konser veren bu etkinlik için sadece öğle ders aralarını kullanan müzik öğretmenimiz Ayşe Tunç Akın’ı tebrik ediyoruz.

Fotoğraf: Müzik Öğretmeni Ayşe Tunç Akın

Fotoğraflar: YFL F.M. Budak

     Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019