Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1717
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 50 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

ABBA, 1982'den beri ilk kez yeni albüm için stüdyoya girdi! - 27.04.20181974 yılında Eurovisiyon şarkı yarışmasında Waterlo adlı şarkılarıyla pop müzik dünyasına adım atan ve ardı ardına çıkardığı şarkılarla dinleyicilerin gönlünü kazanan İsveçli pop müzik topluluğu ABBA 36 yıl aradan sonra çıkaracakları albümleri ile yeniden müziğin gündeminde yerlerini almaya hazırlanıyorlar.

Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson ve  Anni-Frid Lyngstad’dan kurulu Pop müzik grubu ABBA, 1980'lerden bu yana ilk yeni müziklerini kaydetmek için stüdyoya geri döndü.
İsveçli gurup stüdyoya yeniden girme kararlarlarının bir anda gerçekleştiğini ve gelişen “beklenmedik sonuçtan” mutlu olduklarını belirtiyorlar.

“Hepimiz için, yakla
şık 35 yıl sonra tekrar güçlerimizi birleştirmek ve stüdyoya girmek eğlenceliydi,” diyen grup elemanları bu kararlarını Instagram'da paylaştılar.

Albümün yayınlanma tarihinin henüz belirlenmedi
ğini ancak dinleyicileri fazla bekletmeyeceklerini, şarkılardan birine çekilecek olan video klipin Aralık ayında BBC ve NBC’de yayımlanacağını belirtiler.

BBC News

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019