Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1717
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

ECHO ödülleri artık verilmeyecek... - 02.05.2018Dünya’nın prestijli müzik ödüllerinden ECHO müzik ödülleri yönetim kurulu iki gün önce yaptığı toplantıda aldığı ani bir kararla ECHO müzik ödüllerinin bundan böyle verilmeyeceğini açıkladı.  

ECHO ödülleri uzun yıllar müzi
ğin çeşitli dallarında, alanlarında başarı gösteren yetenekli sanatçıları ödüllendirmişti. Ancak müziğin siyaset alanında olumsuz yönde kullanılması, ödül kazanan kimi toplulukların ve sanatçıların antisemitizm, homofobi ve kadına şiddet gibi kimi toplumsal olayların şarkılarda olumsuz biçimde yer alması ve satış grafiğine bakılarak ECHO tarafından bu topluluk ve sanatçıların ödüllendirilmesi, ECHO ödüllerinin marka olarak yıpranmasına ve hasar görmesine neden oldu. En son ırkçılığı öven bir rap topluluğunun ECHO ödülü alması, ECHO ödülü almış sanatçıların tepkisi ile karşılanmış ve bu sanatçılar ödüllerini iade etmişlerdi.

Bunun üzerine ani bir kararla Berlin’de toplanan ECHO müzik ödülleri yönetim kurulu, ECHO ödüllerinin yeniden düzenlenerek devam etmesi kararını almı
ş ve yeniden düzenleme yapılana kadar ECHO ödüllerinin verilmeyeceğini açıklamıştır.

Bilindi
ği üzere ECHO ödülleri müziğin jazz, klasik ve daha bir çok dalında verilirken, adayların satış grafiği esas alınıyordu. 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019