Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1717
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 44 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ekşi Sözlük’ten gazetemiz mavi nota ile ilgili ilginç değerlendirme.. - 07.05.2018İnternetin “Kutsal Bilgi Kaynağı” Ekşi Sözlük’ün Serrchi nickli yazarı, sözlüğün mavi nota maddesinde interaktif müzik gazetemiz Mavi Nota ile ilgili ilginç saptamalarda bulundu.


Serrchi nickli Ek
şi Sözlük yazarının okurken tebessüm ettiğimiz ancak kimi bölümlerini haklı bulurken kimi bölümlerinde bize haksızlık edildiğini düşündüğümüz entrysi aynen şöyle:

“Türk Müzi
ğinden bihaber, köhne klasikçi zihniyetin hüküm sürdüğü, batı da batı diye çığırtkanlık yapan,  Türk Müziğine karşı kan davası guden internet müzik gazetesidir www.mavi-nota.com/.

Tamam güzel karde
şim müzik yapalım, kaliteli müzik yapalım da neden ayrışalım? Murat Bardakçı'ya laf yetiştireceksiniz diye neden her şeyi silip atıyorsunuz, içinizdeki küllenmek bilmeyen kini kusuyorsunuz.

Bir çok konuda savunuculu
ğunu yaptığınız Fazıl Say'ın Klasik Türk Müziği bilgisi, hakimiyeti, saygısı sitenin zihniyeti ile taban tabana zıt olduğuna nickim kadar eminim.

Bu toprakları hiç anlamamı
ş insanların sitesi. Anlasalardı eğer Atatürk’ün''Yanık Ömer'i bir kere olsun çok sesli dinleyemedim'' uktesini kendinize vasiyet edinirdiniz, ama o da yok işte.

Not: Ba
şlık içerisindeki kurs, konser organize kuruluşunun bahsettiğim internet müzik gazetesi ile isim benzerliğinden başka ortak yönü yoktur sanıyorum.

10.04.2013 15:33 ~ 15:37 Serrchi”

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019