Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1716
Müziğin Yaşamınızdaki Yeri Nedir?

Müzik Dinlemeden Duramam.
Müzik Dinlemem
Yaşamımdaki Yeri Çok Önemlidir!
Olmazsa Olmazım Değildir!
Müzik Dinlemenin Beni Geliştireceğini Düşünürüm!
Müzik Benim İçin Zengiliktir!
Çok Önemlidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 26 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Trabzon Üniversitesi Devlet Konservatuarı Kamuoyu Duyurusu ve Bildiri Çağrısı - 07.06.2018Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Devlet Konservatuvarı, TBMM’nin aldığı karar ile 2018 Mayıs ayı itibariyle yeni kurulan Trabzon Üniversitesi’ne bağlanmıştır. 17-20 Ekim 2018 tarihleri arasında Devlet Konservatuvarı tarafından düzenlenecek olan III. Uluslararası Müzik ve Dans Araştırmaları Sempozyumu için takvim ve yer konusunda herhangi bir değişiklik olmamıştır. Sempozyum belirtilen tarih ve yerde Trabzon Üniversitesi Devlet Konservatuvarı III. Uluslararası Müzik ve Dans Araştırmaları Sempozyumu adıyla gerçekleştirilecektir.

Devlet Konservatuvarı’nın Trabzon Üniversitesi’ne dahil olmasından sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ)’den ayrılma sürecinde Konservatuvar ve sempozyum web sayfasında çe
şitli aksaklıklar yaşanmaktadır. Aynı sorunlar Trabzon Üniversitesi Devlet Konsirvatuarı’nın sempozyum web sitesindeki başvuru formunda da yaşanmaktadır. Bu nedenle katılımcılara kolaylık sağlamak amacıyla başvurularınızı mail yoluyla gönderilmesi gerekmektedir. III. Uluslararası Müzik ve Dans Araştırmaları Sempozyumu için hazırlanan çalışmalar bildiri çağrısında belirtilen kurallara göre hazırlanıp Word dosyası olarak ktudksempozyum@gmail.com adresine gönderilebilir.

Bildiri ça
ğrısına ulaşmak için tıklayınız

To call in English

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019