Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1726
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 32 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin tahliyesi ertelendi. - 24.06.2018 Erteleme kararının sınav döneminin bitmemesi nedeniyle alındığı bildirildi.İstanbul Beşiktaş’taki Dolmabahçe Sarayı Baltacılar Dairesi’nde bulunan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nın tahliye edilmesi kararı ertelendi.

Bugün Meclis Ba
şkanlığı bir açıklama yaparak tahliye tarihinin ertelendiğini duyurdu. Beşiktaş’taki Başbakanlık ofisinin genişletilmesi  için Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nın tahliye dilmesine karar verilmişti.

TBMM Basın, Yayın ve Halkla
İlişkiler Başkanlığı’ndan konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:“Mimar Sinan Üniversitesi’ne geçici olarak tahsis edilen Dolmabahçe Sarayı Baltacılar Dairesi’nin bir yıldan fazladır devam eden tahliye süreci neticesinde Beşiktaş Kaymakamlığı anılan binayı 26 Haziran Salı günü tahliye edeceğini bildirmişti.Üniversitenin; sınav dönemini tamamlamamış olması ve taşınılacak yerin tespit edilmesi amacıyla 22.06.2018 tarih ve 554 sayılı yazısı ile yapmış olduğu tahliyenin makul bir süre erteleme talebi, Başkanlığımız tarafından uygun görülmüş olup, tahliye işlemi Beşiktaş Kaymakamlığı tarafından bir süreliğine ertelenmiştir.Daha önce de ifade ettiğimiz üzere konservatuvarın kapatılması yahut öğrencilerin mağdur edilmesi söz konusu değildir.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

DHA

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019