Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1720
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 44 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

“Soul Kraliçesi” Aretha Franklin 76 yaşında hayatını kaybetti. - 16.08.2018Büyük Amerikan soul şarkıcısı Aretha Franklin 76 yaşında öldü. Sanatçının ölümünü basın danışmanı Gwendolyn Quinn AP’ye haberi doğrulayarak, “Perşembe (bugün) sabahı Detroit’teki evinde 9.50’de hayatını kaybetti.” dedi..

Sanatçının basın danı
şmanı açıklamasında, “Yaşamlarımızın en karanlık anlarından birinde, kalbimizde acıyı ifade etmek için uygun kelimeleri bulamıyoruz. Ailemizin çok önemli ve büyük bir değerini kaybettik. Çocukları, torunları, yeğenleri, yeğenleri ve kuzenleri için sahip olduğu aşk hiçbir sınır tanımadı ”dedi.

Franklin, 2010'dan beri bir tümör te
şhisi konmuş ve ardından ameliyat edilmişti. Ancak ameliyat edildikten sonra tekrar sahneye dönüp canlı performanslarına devam ettiği sırada hastalığa yakalanmıştı. Bugün 76 yaşında vefat eden Aretha Franklin, sahne jübilesini 2017 yılında yapmış olmasına rağmen, Nisan 2017 ayında New Orleans Caz ve Kültür Mirası Festivali'nde iki kez manşet yapması nedeniyle doktorların tavsiyelerini, tedavi yöntemlerini dinlemeyerek canlı performanslarına devam etti. Son performansını, Elton John ile birlikte Elton John Aids Vakfı’nın 7 Kasım 2017’deki 25. yıldönümü kutlamaları sırasında New York’ta Cathedral of Saint John’da yapmıştı.

Fotoğraf: Aretha Franklin (ortada) John Belushi ve  Dan Aykroyd ile birlikte  The Blues Brothers topluluğu , 1980.  Kaynak: Pictures/REX/Shutterstock


The Guardian

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019