Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1720
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 41 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Fazıl Say'ın annesi Ayşe Gürgün Say vefat etti - 24.08.2018Ünlü müzisyen Fazıl Say’ın annesi Ayşe Gürgün Say, tedavi gördüğü Bodrum’da hayatını kaybetti. Acı haberi sevenleriyle sosyal medyada paylaşan Fazıl Say, "Sevgili annem Ayşe Gürgün Say’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. Cenazesi, 25 Ağustos 2018 Cumartesi günü, öğle namazının ardından, Bodrum Bitez Köy İçi Camii’nden kaldırılacaktır. Sevenlerinin başı sağ olsun" dedi.

Uzun zamandır tedavi gören Ay
şe Gürgün Say, bugün hayatını kaybetti. Acı haberi sevenleriyle paylaşan Fazıl Say; ‘Sevgili annem Ayşe Gürgün Say'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. Cenazesi, 25 Ağustos 2018 Cumartesi günü, öğle namazının ardından, Bodrum Bitez Köy İçi Camii’nden kaldırılacaktır. Sevenlerinin başı sağ olsun.’ açıklamasını yaptı.

"ANNEM HEP HAYATIN GERÇEKLER
İNDEN BAHSEDERDİ"
Annesi Ay
şe Gürgün Say’ı iki gün önce evine Bodrum’daki evine getiren Fazıl Say, bu fotoğrafı paylaşıp altına şu notu düşştü:

“Annemi ziyaret. Bodrum 21.08.2018. 2 ay hastane yo
ğun bakım ertesi. Artık evde annem, derinleşen bitkisel hayat boyutunda, nefes alma ve beslenme artık makinelere bağlı, en azından evinde. Artık fazla yaşamsal reaksiyonları da kalmadı. Ben en azından evinde olmasını daha doğru buluyorum. Bu zor mertebede bakıcıları ve en yakınları Güler, Halise, Özay ve Meryem’e içtenlikle teşekkürlerimle... Annem hep “hayatın gerçekleri”nden bahsederdi, doğrudur. Şu günlerde gerçekleri kabullenmesi de zor.”

DHA

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019