Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 33 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Orkestra Şefi İbrahim Yazıcı Görevine İade Edildi! - 03.10.2018Kültür ve Turizm Bakanlığı müfettişleri tarafından hakkında çok sayıda inceleme ve soruşturma yapıldıktan sonra, OHAL döneminde yayımlanan bir KHK ile görevinden ihraç edilen Şef-Piyanist İbrahim Yazıcı yeniden İzmir Devlet Opera ve Balesi’ndeki görevine iki yıl aradan sonra iade edildi. Yazıcı’nın el konulan pasaportuna da kullanabilmesi için izin verildi. “Yeniden seyahat edebilme özgürlüğüme kavuşmuş olmaktan çok mutluyum” diyerek duygularını belirten şef İbrahim Yazıcı, önümüzdeki günlerde yöneteceği ilk eserin provalarına başlayacak.

İbrahim Yazıcı’nın görevine iade edildiğine dair haberi, sosyal medya hesabından yayımladığı twitle duyuran Fazıl Say, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın senfonik eserlerinin seslendirilmesine artık daha sıcak baktığını da belirtti.

İbrahim Yazıcı ile birlikte aynı KHK ile görevden ihraç edilen Bursa Devlet Senfoni Orkestrası keman sanatçısı Filiz Özsoy’un göreve iadesi konusunda olumlu bir gelişmenin henüz gerçekleşmediği belirtiliyor!

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019