Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1720
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 45 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

III. Uluslararası Müzik ve Dans Araştırmaları Sempozyumu devam ediyor. - 19.10.2018Trabzon Üniversitesi Devlet Konservatuarı tarafından Konservatuar müdürü Doç. Dr. Abdullah Akat’ın başkanlığında düzenlenen, 17 Ekim 2018 günü açılış töreniyle başlayan ve yarın (20.10.2018) sona erecek olan III. Uluslararası Müzik ve Dans Araştırmaları Sempozyumu yurtiçi ve yurtdışından katılan müzikolog, sanatçı, folklor uzmanı ve konuyla ilgisi olan kişilerin katılımıyla devam ediyor.

Birbiri ardına düzenlenen oturumlarda, bildirilerini sunan bildiri sahipleri salonları dolduran dinleyicilere tezlerini sundular. Sorulan sorularla bildiriler üzerine cevaplar arandı.

Yarın ki oturumların ardından düzenlenecek olan  de
ğerlendirme toplantısıyla kapanacak olan sempozyum bir müzik ve folklor bilimi toplantısı olarak bilim dünyasında yerini almış olacak!

Öte yandan sempozyumun gerçekle
ştirildiği KTÜ Prof Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde Trabzon Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğretim görevlisi Mustafa Aydın tarafından oluşturulmuş enstrüman sergisi dinleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Karadeniz bölgesinin yerel çalgısı olan kemençenin yapım aşamalarını ve malzemelerinin sergilendiği sergi sempozyumun bitimine kadar açık kalacak!

     

Öğr. Gör. Mustafa Aydın

Enstrüman Sergisi

Enstrüman Sergisi
     

Oturum arası
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019