Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1736
Ülkemizde düzenlenen Müzik Festivalleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halkın müzik zevkinin kalitesinin yükseltilmesinde bir katkısı yoktur.
Lokal müzik eylemleridir, sınırlı sayıda dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Sayıları çok azdır, bu nedenle artırılmalı, daha geniş halk kitlesine ulaşılmalıdır.
Müzik Festivallerine yapılacak akademik işbirliği ile eğitim-öğretim hüviyeti kazandırılmalıdır.
Ülkemizde yeterli sayıda müzik festivali yapılmakta ve yeterli sayıda dinleyiciye ulaşmaktadır.
Ülkemizin daha önemli sorunları var, şimdi festivalin sırası değil.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 48 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Müzik temalı Mavi Nota e-Müzik Gazetesi, internetteki yolculuğunda 14. yıla ulaştı. - 23.11.2018Mavi Nota Müzik ve Sanat Dergisi’nin basılı yayınını durdurduktan sonra yapısal değişikliğe giderek, aynı yayın politikasını devam ettirmek amacıyla 24 Kasım 2005 tarihinde www.mavi-nota.com web adresinde yayın yaşamına başlayan Mavi Nota e-Müzik Gazetesi, internetteki yolculuğunda 14. yıla ulaştı.

Birçok interaktif sayfayı içinde barındıran,  ça
ğdaş çok sesli müzik eğitimini ilke edinmiş ve bu yolda yayınını ve mücadelesini sürdüren Mavi Nota e-Müzik Gazetesi’nin kurucusu ve imtiyaz sahibi Müfit Semih Baylan, bu özel gün için “kurulduğumuz günden bu yana, ülkemizin her geçen gün ağırlaşan sosyal ve ekonomik koşulları içinde ilke edindiğimiz yayın politikasını sürdürmenin yanı sıra bir de, varlığımızı sürdüme, yani varolabilme mücadelemizi devam ettirdik. Çok zor da olsa bunda başarılı olduk ki, halen yayındayız. Çağdaş çok sesli müziği savunurken karşılaşğımız haksız eleştriler üzüntümüze neden olurken, bu gerçeği içimizde yaşatarak doğru bildiğimiz yolda devam ettik. Bu vesile ile internetteki 14 yıllık yolculuğumuzda hep yanımızda olan ve olduklarını söyleyen müzik dostlarına sonsuz teşekkürler! Sağğım ve şartlar elverdikçe Mavi Nota doğduğu kent Trabzon’dan masmavi parıldamaya devam edecektir!” açıklamasını yaptı.

Mavi Nota e-Müzik Gazetesi’nin yayında oldu
ğu 14 yıllık süreç içinde, dijital teknolojinin verdiği imkanlar doğrultusunda, yayına giren Live Web sayfasından naklen canlı yayınlar yapma imkanın bulunurken, yine internet üzerinden non stop sürekli yayın yapan Chopin Radyo ile Fyrederic Chopin eserleri dünyanın önemli yorumcularının yorumuyla dinleyicilere ulaştırıldı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019