Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1734
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 37 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

2018'in son bombası Tuğçe Kandemir ve Bilal Sonses’ten “İÇİMDEKİ SEN” - 04.01.2019Biri "Bu Benim Öyküm" diyerek 150 Milyondan fazla kişiye ulaşan Tuğçe Kandemir; diğeri "Yak" klibiyle 40 milyondan fazla kişiye ulaşan, kendi YouTube kanalında yayımladığı videolarla da 200 milyondan fazla izlenme rakamına sahip olan Bilal Sonses...

Son dönemlerin parlayan iki yeni yıldızı bu kez "
İÇİMDEKİ SEN" şarkısı için bir araya geldi ve ortaya muhteşem bir düet çıktı. 2018'in son günlerini yaşarken müzikseverlerin beğenisine sundukları bu şarkı ve video klibiyle bu ikili adından daha sıkça söz ettirecek.

Söz ve bestesi Bilal Sonses imzalı "
İçimdeki Sen" şarkısı Beykoz kundura fabrikasında Ahmet Can Tekin yönetmenliğinde kliplendirildi. Klipte Bilal ve Tuğçe'ye iki modern dans sanatçısı eşlik ediyor.

BU
İKİLİ ADINDAN DAHA SIKÇA SÖZ ETTİRECEK: 21 Aralık'da yayımladıkları 'İÇİMDEKİ SEN' şarkısıyla birlikte genç sanatçılar hem Youtube'da 6 Milyondan fazla izlenme rakamına ulaştılar hem de trend listesinde bir numaraya oturdular. I-tunes en çok satanlar listesine de hızlı giriş yapan Tuğçe Kandemir ve Bilal Sonses listenin ilk basamaklarındaki yerlerini korurken , haftanın en iyileri listesinde de zirvenin sahibi oldular.

'
İÇİMDEKİ SEN' video klibini izlemek için burayı tıklayınız.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019