Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1726
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 34 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Blue Rihno Sanat Danışmanlığınca düzenlenen Uluslararası Sanat Sempozyumu Başladı! - 16.02.2019Blue Rhino Sanat Danışmanlığı olarak 18-28 Şubat  2019 tarihleri arasında ilk kez düzenlediği  uluslararası Resim Sempozyumunu İstanbul'da sunmaktan heyecan duyarken  uluslararası sanatçıların bir araya gelmesi, deneyimlerini ve fikirlerini bu tarihi kentte paylaşmaları için eşsiz bir fırsat.

Sempozyum, on bir farklı ülkeden sanatçıları biraraya getirip, birbirlerinin çalı
şmalarını yaratırken görebilecekleri, sohbet edebilecekleri ve eleştirebilecekleri geniş bir çalışma alanına sunacaktır.

Sanatçılarımızı aynı otelde, çe
şitli sosyal ve sanatla ilgili etkinliklerle ağırlayacağız. İstanbul'un tarihi mekanlarını ziyaret edecekler ve aynı zamanda tarihin tekil ve evrensel olan eşsiz vizyonunu nasıl etkilediğini daha iyi anlamak için İstanbul'un çağdaş sanat dünyasının önde gelen Turk sanatçılarla buluşacaklar.

Ülkeler: Afganistan, Arnavutluk, Mısır, Hindistan,
İran, İtalya, Kosova, Makedonya, Pakistan, Rusya, ve Türkiye

Katılımcılar (34 Sanatc
̧ı): Abdolhamid Pazooki, Ali Zakeri, Anahita Ghazanfari, Azem Kucana, Botticelli Veronica, Damla Yalçın, Erkan Özdilek, Faezeh Danesh, Fahime Nemati, Farzad Ghazi zahedi, Hosein Mokhtari, Kerim Kılıçarslan, Leyli Rashidi, Maha Waseem, Maria Matin, Marjana Goxhabelliu, Maryam Moradi, Masoomeh Khodabakhshi, Mauro Di Silvestre, Mitra Aminaei, Mohsen Karami, Morteza Pourhosseini, Muhammad Usman Amin, Musa Güney, Mustafa Arapi, Niloofar Kananian, Parinaz Hadadi, Pegah Molahasani, Rosa Pirooznia, Roshanak Ghezelbash, Saimir Ahmeti, Sara Saadatfard, Snegna Melnyk, Stefan Hadzi Nikolov

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019