Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 28 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Porto Rikolu şarkıcı Luis Fonsi’nin Despacito adlı şarkısı YouTube’da ikinci kez rekor kırdı. Klip, altı milyardan fazla izlenerek liderliği elinde tuttu. - 27.02.2019Porto Rikolu şarkıcı Luis Fonsi’nin Despacito adlı şarkısı YouTube’da ikinci kez rekor kırdı.Fonsi’nin Daddy Yankee ile birlikte seslendirdiği Despacito adlı şarkının YouTube'da yayınlanan klibi altı milyardan fazla izlenerek yeni bir rekora imza attı.

İlk olarak 2017 yılında piyasaya sürülen video 6 ay içinde internet üzerinden dinlenme rekoru kırmış 4,6 milyar kez dinlenmişti. Klip, iki milyar, üç milyar ve dört milyar izlenmeye en kısa sürede ulaşan video unvanına da sahip.

Fonsi'nin, Türkçe kar
şılığı “yavaşça” olan İspanyolca hiti, en yakın rakibi olan İngiliz şarkıcı Ed Sheeran'ın Shape of You klibine yaklaşık iki milyar görüntülemeyle fark atıyor.

Güney Koreli
şarkıcı Psy, 2012 yılında Gangnam Style klibiyle iki milyarlık görüntülenme sınırını aşan ilk sanatçı olmuştu. Ancak Psy şu anda 3.3 milyar görüntülemeyle YouTube’da beşinci sırada yer alıyor.

Despacito, 13 Ocak 2017’de yayınlandıktan yalnızca birkaç saat sonra bir ‘hit’e dönü
şş, 24 saat içinde en çok izlenen İspanyolca video haline gelerek (5,4 milyon kez izlendi) Vevo'da yeni bir rekora imza atmıştı.

Fonsi, rekor kıran ba
şarılarıyla ilgili olarak, "İnternet, dünya çapındaki dinleyicileri bir araya getiriyor ve müziğimin gezegenin her köşesine ulaşmasına yardımcı oluyor. Despacito’nun şimdiye kadar internet üzerinden en çok dinlenen şarkı olması inanılmaz bir onur” demişti.

Porto Rikolu
şarkıcı Luis Fonsi’nin Despacito adlı şarkısı haberimiz yayına hazırlandığı sırada YouTube’da 6.011.432.184 tıklanmaya ulaşştı.

Luis Fonsi - Despacito

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019