Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 42 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı Kadınlar Korosu ARTANKARA “5.Çağdaş Sanat Fuarı” açılış konseri... - 10.03.20192009 yılında “Bütün kadınlar şarkı söylemeli” sloganı ile yola çıkan ve geniş repertuvarı ile yurtiçi ve yurtdışında bu güne kadar birçok konser vermişŞef Cihan Can yönetimindeki Sevda-Cenap And Müzik Vakfı Kadınlar Korosu, 13 Mart 2019 tarihindesaat 19.00’da ARTANKARA “5.Çağdaş Sanat Fuarı” açılış konserini veriyor.

14-17 Mart 2019 tarihlerinde ATO Congresium’da gerçekle
şecekARTANKARA  “5.Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı” nda, Türkiye’nin çeşitli illerinden ve farklı ülkelerden gelen galeriler, müzeler, sanatla ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri, sanatçılar, sanatseverler görsel bir şölene katılarak gelenekselleşen bu organizasyonda bir arada olacak.

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı Kadınlar Korosu

17 Kasım 1999’da ülkemizde çoksesli müzi
ğin tanıtılmasına, benimsenmesine ve geliştirilmesine her türlü olanakları ile hizmet eden Sevda Cenap And Müzik Vakfı bünyesinde: Kadınların müzikle üretmelerini sağlamak, Yarım kalmış eğitimlerini sürdürmek, gizli yeteneklerini ve bastırılmış duygularını açığa çıkarmak, boş zamanları değerlendirmek, müzikle sevgi, saygı ve dostluk ilişkileri kurmak, çoksesli müziği yaymak amacıyla kurulmuştur.

Ülke genelinde çe
şitli Dernek ve Vakıflarla kadınlar, eğitim, sağlık ve sosyal sorumluluk projelerine farkındalık yaratmak üzere konserler veren koromuz, Ankara, Denizli, İzmir, Çanakkale, Afyon ve İzmir’de düzenlenen Korolar Şenlikleri’ne düzenli olarak katılmaktadır. Ülke dışında da Bulgaristan, İtalya, Rusya, Macaristan, İspanya, Hırvatistan’da konserler vermiş olan Sevda-Cenap And Müzik Vakfı Kadınlar Korosu 20.yılını kutlamak üzere hazırlanmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019