Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 72 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Şef Eylem Derçin yönetimindeki Akçaabat Belediyesi TSM Korosu Yeni konserine hazırlanıyor! - 13.03.2019Trabzon Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğretim üyesi şef Eylem Derçin yönetimindeki Akçaabat Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, bu yılın ilk konserini  19 Mart 2019 Salı günü saat 19.30 da Akçaabat Erol Günaydın Kültür Merkezi salonunda gerçekletirecektir.

Konser, Türk Müzi
ğinin vazgeçilmezi  olan fasılla başlayacak. Muhayyerkürdi makamında sunulacak fasılın ardından solo eserlerin seslendirilmesine müteakip koronun seslendireceği şarkılarla  konserin birinci bölümü tamamlanacak.

Konserin ikinci bölümünde, TRT
İzmir Radyosu ses sanatçısı ve Ege Üniversitesi Devlet Türk Musıkisi Konservatuarı öğretim üyesi Tolga Meriç sahne alacaktır. Yeni katılımlarla kadrosu genişleyen koronun konserinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Klasik Kemençe sanatçısı Şener Dinçer’in de yer alacağı aldığımız bilgiler arasında. 19 Mart Salı günü gerçekleşecek olan Akçaabat Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu dinleyicilere güzel bir konser sunmayı amaçlamaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019