Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1726
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 33 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Soprano Nurdan Küçükekmekçi Sosyal Medya Duvar Yazısı ile duygularını dile getirdi! - 27.03.2019Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin 2018 - 2019 sezonu programı gereği 26 Mart 2019 akşamı galası yapılan Giacomo Puccini’nin üç perdelik muhteşem operası Madam Butterfly’da, Madam Butterfly’ı (genç geyşa) oynayan Türk operasının güçlü sesi, Mavi Nota Müzik Ödüllü Soprano  Nurdan Küçükekmekçi; bugün akşam saatlerinde kişisel facebook sayfasına, Madam Butterflay operasına emek veren başta rejisör olmak üzere tüm ekibe şükran duygularını belirten bir duvar yazısı yazdı.  Duvar yazısında, galası yapılan temsilin ne kadar başarılı gerçekleştiği, dinleyicinin ne kadar mutlu olduğu anlaşılıyordu.

Mavi Nota Müzik Gazetesi yazarlarında Hasan Hüseyin Dulun’un ilk temsil için yazdı
ğı kritik, temsilin her yönüyle başarılı olduğunu vurgularken, AntDOB Solist sanatçısı Soprano Nurdan Küçükekmekçi’nin temsilde  seçkin sanatçı duruşunu ortaya koyduğunu somut olarak belirtiyordu.

Soprano Nurdan Küçükekmeçi’nin Sosyal Medya hesabında yazdığı “duvar yazısı”
 şöyle:

“Öyle bir eser ki Madama Butterfly duygu yo
ğunluğunun içine insanı alıp hapsediyor ve tarifsiz duygular yaşatıyor.

Opera benim için A
ŞK .... şarkı söylemek bir ibadet şekli bence tanrının bize lütfedip verdiği ayrıcalığı en güzel şekilde kullanmak bence ibadetin başka bir şekli....işte o gecede benim yeni bir çocuğum dünyama geldi hem de ne geliş duygularımı kelimelere dökebilmek oldukça zor ...mutluluk gözyaşları dökerim çok özel anlarda o geceki selam alkışlarında olduğu gibi...

Son derece donanımlı, açık,anlayı
şlı tavrıyla çalışma sürecimizi kolaylaştıran Sevgili rejisörümüz Yiğit Günsoy'a çok teşekkür ediyorum🦋.Gülden Sayıl ilmek ilmek işlediği muhteşem kostümleriyle görsel bir şölen yaşattı bize ve izleyicilerimize. Gürcan Kubilay görselliğimizi bütünleyen harika dekoruyla bütünlüğümüzü tamamladı herkese ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum .Emeği olan emeği geçen herkese teşekkürlerimle... muhteşem koromuzum pırıl pırıl tınısı orkestramın yukarıyla dans edercesine yorumu bütünlüğü harikaydı o akşam Maestro Alexandru Samuel'e teşekkürlerimle 🦋 ve yıllardır bu yolda ilerlerken elimi bir gün bile bırakmayan canım hocam Roman Werlinski'ye sonsuz teşekkürlerimle... ANTDOB sanatçısı olmaktan bir kez daha gurur duydum.

Opera benim için bir A
ŞK demiştim...

Madama Butterfly ise tutkulu bir A
ŞK

Sevgi ve saygılarımla”

     Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019