Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1726
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 51 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

36. Uluslararası Ankara Müzik Festivali’nde Kışın yorgunluğundan bahara uyanmak, yoğun geçen bir dönemin sokağın seslerinden kurtulup, müziğin armonisine kulak verip,Ruhunuzu akord edebilmeniz için Birbirinden güzel 10 etkinlik seçiminizi bekliyor - 31.03.2019Sevda-Cenap And Müzik Vakfı’nın 35 yıldır Ankaralılık adına azim ve özenle düzenlediği Sabancı Vakfı ve Kavaklıdere Şirketler Grubu’nun Onur Üyesi olduğu, Başkentin en uzun soluklu uluslararası etkinliği olan 36.Uluslararası Ankara Müzik Festivali 4-25 Nisan 2019 tarihleri arasında sanatseverlere bir kez daha müzikal bir baharı müjdeleyecek.

Dünyada ve ülkemizde ya
şanan siyasi ve ekonomik zorluklara rağmen sanatın var olması gerekliliğine olan inanç ile sorumluluktan vazgeçilmeksizin hazırlanan 36. Uluslararası Ankara Müzik Festivali’nde başta ülkemizin yetiştirdiği güzide sanatçılarımız olmak üzere Almanya, Brezilya, Estonya, Fransa, Gürcistan, İspanya, İtalya ve Ukrayna’dan klasik müzik, dans ve caz alanlarının seçkin örneklerini sunacak 400’e yakın sanatçı ve topluluk yer alacak.

36. Festival afi
şi Sevda – Cenap And Müzik Vakfı tarafından düzenlenen “36. Uluslararası Ankara Müzik Festivali” Afiş Yarışması’nda   oybirliği ile birinciliğe layık görülen Zülal Bakır imzasını taşıyor. Sergilenmeye değer bulunan 44 afişin sergisi de Vakfın Kavaklıdere’de ki sanatsal buluşma noktası And Sanat’ta festival boyunca gezilebilecek.

MEB
Şura Salonu, CSO Konser Salonu ve Bilkent Konser Salonu’nda gerçekleşecek,    değişik fiyat aralıklarının uygulanacağı, öğrenci ve toplu indirimlerin de düzenlendiği festivalin bilet satışları Biletix ve tüm Dost Kitapevleri’nde satışta.

Haydi konser salonlarında bulu
şalım.

Detaylı bilgi ve 36. Festival sanatçılarının video ve görselleri içik tıklayınız.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019