Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1726
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 32 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası Bahar Konseri - 09.04.2019İDSO DenizBank Konserleri’nde Şef Ender Sakpınar yönetiminde Baba ile kızının aynı sahneyi paylaşacağı “ Bahar Konseri” Caddebostan Kültür Merkezi’nde… Konuk Sanatçı: Dilara Sakpınar ve Grubu İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 12 NİSAN 2019 CUMA AKŞAMI GERÇEKLEŞTİRİLECEK “ BAHAR KONSERİ”NDE DİLARA SAKPINAR VE GRUBUNA EŞLİK EDECEK .

İDSO Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO,  12 Nisan 2019 Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’’nde ( CKM)  Şef Ender Sakpınar yönetiminde  solist Dilara Sakpınar ve Grubuna  (Klavye Burak Irmak, Gitar Ertuğrul Güney,  Davul Berkay Küçükbaşlar, Bas Ozan Kısaparmak , Akordeon Yuri Ryadchenko) eşlik edecek.

Konserde; Lara Di Lara Grubu ve
İstanbul Senfoni Orkestrası  “ Hazineler İçindesin”, Tolga Taviş’in  “ Orkestra için Düzenlemeler” eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “12 Nisan 2019 Cuma akşamı gerçekleştirilecek “ Bahar Konseri”nde  tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım. Ayrıca, bu konserde İDSO’nun resmi şefi Ender Sakpınar ile kızı Dilara Sakpınar ve Grubuna eşlik etmekten özel memnuniyet duyacağız” diyor.

PROGRAM :

          Lara Di Lara Grubu ve
İstanbul Senfoni Orkestrası  “ Hazineler İçindesin”

          Tolga Tavi
ş  “ Orkestra için Düzenlemeler”

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019