Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 47 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

İstanbul Caz Festivali parklara, sokaklara ve denize yayılarak mekanları caz, dünya müziği ve alternatif müzikle dolduruyor - 29.04.2019İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali, parklara, sokaklara ve hatta denize yayılarak 27 farklı mekânı caz, dünya müziği ve alternatif müzikle dolduruyor.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, 22 yıldır Garanti Bankası sponsorluğunda gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali, bu sene de çağdaş müziğin yıldız isimlerinden yeni keşiflere şehrin dört bir yanını sarmaya hazırlanıyor.

50’nin üzerinde konserde 300’ü a
şkın yerli ve yabancı sanatçıyı ağırlayacak 26. İstanbul Caz Festivali’nin programına sürpriz isimler eklenmeye devam ediyor.

Bu sene 29 Haziran-18 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 26.
İstanbul Caz Festivali parklara, sokaklara ve hatta denize yayılarak 27 farklı mekânı caz, dünya müziği ve alternatif müzikle dolduruyor. Daha önce açıklanan müzisyen ve topluluklara eklenen yeni sürpriz isimlerle İstanbul Caz Festivali, bu yaz da çağdaş müziğe dair keşiflerle dolu bir festival deneyiminin habercisi.

İngiltere’nin en güçlü seslerinden, Grammy ödüllü şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Joss Stone, 26. İstanbul Caz Festivali’ne konuk oluyor.

Dünya müzi
ğinin en özgür ruhlu sanatçılarından biri kabul edilen Joss Stone, 11 Temmuz Perşembe akşamı, Volkswagen Arena’da düzenlenecek festival konserinde, tutkulu vokali ve enerjik sahne performansıyla yeniden İstanbullu hayranlarıyla buluşacak.

En son 2016 yılında Total World Tour turnesi kapsamında
İstanbul’a gelen Stone, üç yıl aradan sonra bir kez daha festivalin konuğu olacak.

Müzikseverler, 26.
İstanbul Caz Festivali kapsamında, Joss Stone’un yanı sıra The Ringo Jets, Melis Danişmend, Gülin, Lalalar, TSU!, Nusaibin, Ekin Fil, Töz, Cüneyt Sepetçi ve daha birçok sanatçı ve müzisyeni dinleme fırsatını yakalayacak.

HBR

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019