Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1734
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 18 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ülkemizin önemli seslerinden Mezzo Soprano Asude Karayavuz, rahatsızlığı nedeniyle bu akşamki sezon kapanış konserine katılamıyor! - 24.05.2019Bu akşam Antalya Atatürk Kültür Merkezi Aspendos sahnesinde saat: 20.30’da gerçekleşmesi planlanan Sezon Kapanış Konseri’nde, Şef Cem’i Can Deliorman yönetimindeki Devlet Çoksesli Korosu ile birlikte solist olarak sahne alacak olan Mezzo Soprano Asude Karayavuz, geçirdiği ağır bir enfeksiyon nedeniyle bu akşamki konserde solist olarak yer alamayacağını sosyal medya hesabı aracılığı ile duyurdu.

Sanat ya
şamını İtalya’nın Milano kentinde sürdüren ve konser için Antalya’ya gelen Mezzo Soprano Asude Karayavuz yaklaşık bir saat önce yazdığı sosyal medya duvar yazısında,

“Ya
şadığım ağır enfeksiyon sebebiyle bu akşamki konserimizde sevgili Cemi'i Can Deliorman, sevgili Devlet Çoksesli Korosu üyeleri ve Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ile müzik yapamayacak olmak beni çok üzüyor. Sevgili Cemi'i ve muhteşem Dçk sanatçılarının güler yüzü ve destekleri bana enerji veriyor, her biriniz benim için çok özelsiniz. Hepinize gönlümden teşekkür ediyor, sarılıyorum. Önümüzdeki sezonda nice güzel konserlerde sağlıkla buluşmak üzere..”

ifadesini kullandı.

Antalyalı dinleyicilerin heyecanla bekledi
ği Mezzo Soprano Asude Karayavuz’un bu akşamki konserde rahatsızlığı nedeniyle sahne alamayacak olması dinleyici tarafından üzüntüyle karşılanırken, sosyal medya hesabına geçmiş olsun dileğinde bulunuldu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019