Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1734
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 17 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Konak Konserleri Antalya'da devam ediyor! - 06.06.2019Antalya’da ilk kez geçen ay düzenlenmeye başlanan “Konak Konserleri” dizisi 12 Haziran’da yapılacak, “Tınının Büyüsünde” başlıklı konserle sürecek.

Antalya sanat ya
şamına Re22 Kültür ve Sanat Evi tarafından kazandırılan bu konserler dizisi, sanat sezonunun sonlandığı yaz aylarında ayrı bir canlılık getirecek. Bu konserler dizisini hayata geçiren Re22 Kültür ve Sanat Evi ve Kauçuk Otel işletmecisi Rengin Ekmekçioğlu amacını şöyle özetliyor: “Re22 girişimince, Kaleiçi özelinde bilimsel ve sanatsal nitelikli kültürel etkinliklerin gelişmesine katkıda bulunmak!”

Kaleiçi’nde Kauçuk Otel içindeki Re22 Salonu’nda gerçekle
ştirilecek konserlerin Sanat Yönetmeni Ece İdil.  Proje Koordinatörlüğünü ise Kemancı Demet Emen üstleniyor bu etkinliğin. 12 Haziran’da gerçekleşecek “Tınının Büyüsünde” adlı konserde Flütist Utku Vargı ve Arpist Aslıhan Güngör görev alacakalar.

J.S.Bach, G.B.Pergolesi, F.Chopin, A.Hasselmann, M.Tournier, J.Massenet, J.Thomas, E.Bozza, A.Piazzolla, H.Stecmest ve G.Donizeeti eserlerinin seslendirilece
ği konserin başlama saati:  20.00

Haber: Hasan Hüseyin Dulun

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019