Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1736
Ülkemizde düzenlenen Müzik Festivalleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halkın müzik zevkinin kalitesinin yükseltilmesinde bir katkısı yoktur.
Lokal müzik eylemleridir, sınırlı sayıda dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Sayıları çok azdır, bu nedenle artırılmalı, daha geniş halk kitlesine ulaşılmalıdır.
Müzik Festivallerine yapılacak akademik işbirliği ile eğitim-öğretim hüviyeti kazandırılmalıdır.
Ülkemizde yeterli sayıda müzik festivali yapılmakta ve yeterli sayıda dinleyiciye ulaşmaktadır.
Ülkemizin daha önemli sorunları var, şimdi festivalin sırası değil.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 41 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Levent Yüksel'den akustik performans! - 23.01.2009Gordium Organizasyon tarafından gerçekleştirilen etkinlik yeni sezonda da geçen yıl gerçekleştirdiği performansı unutulmaz olan güçlü müzisyen Levent Yüksel’i konuk ediyor. 24 Ocak 2009 tarihinde Ghetto Genuine Music Lounge’da vereceği akustik konser yine çok ses getirecek.

Geçtiğimiz kış İstanbullu müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği hafızalardan silinmeyen Acoustic Episodes, çeşitli müzik tarzlarından çizgi üstü sanatçıların ayda bir gerçekleştireceği akustik performansları, izleyici ile buluşturmaya kaldığı yerden devam ediyor. 

Türk Pop Müziği’nin hem en iyi müzisyenlerinden hem de en iyi seslerinden biri olan Levent Yüksel, 24 Ocak 2009 tarihinde Ghetto Genuine Music Lounge’da vereceği akustik performans saat 22:00’de başlayacak ve sanatçı en güzel eserlerini akustik olarak yorumlayacak. 

Standart konserlere göre, sanatçının ve orkestranın daha sakin olduğu, daha az elektronik öğeler içeren ve sanatçının gerçek performansını tam anlamıyla ortaya koymasına olanak veren akustik konserler, hem sanatçı hem de seyirci açısından, “samimi” oluşuyla bambaşka bir atmosfer sunuyor. Ses efektlerinden neredeyse tamamen arındırılmış bir sistemde sanatçının “duru ses”ini ortaya koyduğu ve o sahnede “gerçekten” neyse o olduğu akustik konserler, her sanatçının altından kalkamayacağı bir sınav oluşturuyor.

Acoustic Episodes’un ilk sezonundaki muhteşem performansıyla Radyo Boğaziçi “En İyi Konser Performansı” ödülünü alan Levent Yüksel, 2. Sezonda da akustik severlere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. “Acoustic Episodes” Levent Yüksel konserinin biletleri 45 YTL’den Biletix’te satılıyor.

Müzikte kalitenin ne kadar önemli olduğunu bilen ve bu kaliteyi gerçekleştirdiği bütün etkinliklere taşımaya kararlı olan Gordium AŞ, “Acoustic Episodes” konserlerinin 2. sezonunun ses getirecek etkinliği “Levent Yüksel Akustik” konseri için, bütün müzikseverleri “24 Ocak 2009 Cumartesi” akşamı, Beyoğlu’nun en kaliteli ve en gözde mekanlarından biri olan Ghetto Genuine Music Lounge’a bekliyor.
 
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019