Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1730
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 59 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ve Hadise yarı finalde... - 13.05.2009Moskova’daki 54. Eurovision Şarkı Yarışması’-nın birinci elemesinde sahneye çıkan Hadise ilk açılan zarfla finale katılmaya hak kazandı

Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nın ilk yarı finali dün akşam Olimpiyski Spor Salonu’nda yapıldı. 18 ülkenin yarıştığı ilk yarı finalde 9. sırada sahneye çıkan Hadise bağışıklık sisteminde strese bağlı olarak yaşanan soruna rağmen çok başarılı bir performans gösterdi. “Düm Tek Tek” adlı şarkısı ve birbirinden kıvrak danslarıyla salonu dolduran 20 bin kişiden büyük alkış aldı.

Geleceğin göbek dansçısı

Finale katılacak 9 ülke teleoylama yöntemiyle bir ülke de Avrupa Yayın Birliği jürisinin oyuyla belirlendi. Açılan ilk zarftan Türkiye çıkarken ekibimiz büyük sevinç yaşadı. Yarışmanın yarınki 2. yarı finalinde 10 ülke daha belirlenecek. 2008’in galibi Rusya ile Almanya, İngiltere, Fransa ve İspanya 16 Mayıs’taki finale direkt katılacak.

Müthiş performansıyla “Geleceğin Göbek Dansçısı” adı verilen Hadise, sahneye Türk asıllı Belçikalı stilist Mahmut Karadağ’ın “Gizia” firmasına hazırlattığı Türk Bayrağı’nı simgeleyen kırmızı kostümüyle çıktı. Milano’dan getirilen özel kumaşla hazırlanan elbisenin kenarları altın ve Swarovski taşlarla işlendi. Göbek ve bacakları açıkta bırakan elbisenin bel kısmı kemer şeklinde altınlarla süslendi.

İLK YARI FİNALİ KAZANAN ÜLKELER

* Türkiye

* İsveç

* İsrail

* Portekiz

* Malta

* Finlandiya

* Bosna-Hersek

* Romanya

* Ermenistan

* İzlanda
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019