Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1734
Sizce Tarkan hala Türkiye'nin Megastarı mı?

Evet
Hayır

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 


Şu an 18 müzisyen gazete okuyor
 
 
Aslı Onat
 
 
Yayımlanan Sayı : 429

Siyasi parti lideri gibi - 06.11.2007

Türkiye’yi bir devlet adamı edasıyla ziyaret eden Kevin Costner, önceki akşam Ahmet San ve Cüneyt Ortan organizasyonuyla düzenlenen 'Hollywood Starları Türkiye’de’ etkinliği kapsamında grubu Modern West ile WOW Convention Center’daydı. Siyasi parti genel kurulu gibi geçen konser başlamadan önce perdeye Costner’ın ''Kurtlarla Dans'', ''Düşler Tarlası'', ''Boğa Durham'' ve ''Wyatt Earp'' gibi filmlerinden görüntüler yansıtıldı.

Hollywood’ın kaybedenlerine...

Herkes sahnede görünmesini beklerken, Costner, Ankara’da giydiği takım elbisesini çıkarmış; kot, siyah gömlek ve ceketini giymiş halde salonun arkasından giriş yaptı mekâna. Fonda çalan müzik eşliğinde havalı bir şekilde sahneye yürüyen oyuncu, dinleyicilerin ellerini sıkarak ilerlerken, müzisyenden çok siyasi parti lideri gibiydi.

Sahneye çıkıp eline gitarını alan Kevin Costner ''Ülkeniz çok güzel, burada olmaktan çok mutluyum. İstanbul, tarihi açıdan dünyanın en önemli yerlerinden biri. Şimdi size Amerikan Rock’n Roll’u çalacağız; beni kabul ettiğiniz için teşekkür ederim'' diyerek başladı konsere.

Katrina Kasırgası, ünlü olmak için Hollywood’a giden ama orada kaybolup giden hayatlar, yaşam boyu yapılan hatalar, doğru kızı bulma gibi farklı konulara değinen şarkılarıyla 2 saat boyunca sahnede kalan Costner, gece boyunca çok keyifli göründü.

Türkiye ve Atatürk’e övgü

Müzisyen-oyuncu genellikle gitarıyla sahnedeki yerini korudu ama zaman zaman o da kendisini coşkuya kaptırarak zıpladı. Konser başladıktan bir süre sonra grubuyla salonun ortasına gelip çaldı. Sonra sahneye döndü ama ayaktaki kalabalık da onunla giderek sahnenin önünde konuşlandı.

Gece boyunca dinleyicilerle sıcak bir iletişim kuran oyuncu, Türkiye’ye ve Atatürk’e övgüler yağdırdı; kadınların güzelliğine değinmeden geçemedi.

Akustiğin azizliğine uğradı

İyi bir müzisyen olduğunu da gösterdi bu arada. Costner’ın grubu Modern West de gayet iyi çaldı ama yapılan müzik, salonun kötü akustiğine kurban gitti. Buna karşın izleyiciler coşkularından bir şey kaybetmeksizin neşe içinde eşlik ettiler gruba. Costner, özellikle genç kadınların attığı ''Kevin, Kevin!'' sloganlarına gülücük ve öpücükle karşılık vermeyi de ihmal etmedi.

Konserin sonunda istek üzerine yeniden sahneye geldi; ''Beni değiştirdiniz, teşekkürler Türkiye'' diyerek ve kendisine uzanan elleri sıkarak noktaladı geceyi.
 

 

 

0 adet yorum yazılmıştır. Yorumları okumak yada yorum yazmak için sisteme giriniz.Yazıyı Tavsiye Et
 
Tavsiye Adresleri


Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.

E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019